Sıkça Sorulan Sorular

Aras kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır.Siparişleriniz normal süreçte aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi ve Pazar günleri verdiğiniz siparişler pazartesi yetiştirilememesi durumunda salı günü kargoya teslim edilir.Aynı şekilde bayram tatili ve diğer resmi taitil dönüşlerinde yogunluk olması durumunda bir gün sonra kargoya teslim edilir.Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde ertesi gün takip kodunuz cep telefonunuza sms olarak gönderilir. Teslim süresi İllerin yakınlık uzaklığına göre 1 veya  3 gün arasında değişmektedir.
Kargoların mobil olarak hizmet verdiği bölgeler için ayrıca bilgi alınız.
* Sipariş verebilmek için ticari firma kaydı zorunluluğu bulunmamaktadır.Şahıs olarakta sipariş verebilirsiniz.

*Öncelikle ; Sitemize üye olunuz. Bu işlem bir kaç dakikanızı alacaktır. Daha sonra seçtiğiniz ürünlerden istediğiniz adetlerde sepetinize toplayarak alışverişe başlayabilirsiniz.
* Paket yada kutu ile alım zorunluluğu yoktur. Her üründen bir adet alınabilir.

* Minimum alışveriş tutarı 10 tl ve üzeri olmalıdır.Ürünlerden istediğiniz adetlerde sepetinize ekleyip, sepet toplamı 10 tl yi geçtiğinde siparişinizi onaylabilirsiniz.

* 200 tl ye kadar 39,00 tl Kargo ücreti eklenir.

* 200 tl ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.
TAKİMARKETİM.COM 2021 yılında tahtakalede kurulmuş bir şirkettir. Şuan ikitelli ve kütahya genel merkezinde 1500 m2 kapalı alanda yaklaşık olarak 10 bin ürün bulunmaktadır. TAKI MARKETİM şikayet ve müşteri temsilcileri ile görüşüp ( 0850 242 1098  )tüm sorunlarınıza anında cevap ve çözüm alablirsiniz. TAKI MARKETİM güvenilir mi ? sorusuna en güzel cevabın koşulsuz ve şartsız %100 müşteri memnuniyeti hedefimizle cevap verebiliriz. TAKI MARKETİM in güvenilir olduğu aldıgınız ürünü kargoda hasar görmüş olsa bile bir telefonunuzla iade edip paranızı geri alabiliyor olmanızdır. TAKI MARKETİM şikayet ve müşteri yorumlarına çok önem vermektedir. Bunun için şirket bünyesinde çağrı merkezi departmanı kurmuş olup 7 / 24 bu hatlardan destek vermektedir. 
 
Sitemize hergün 100 yeni ürün eklemeye çalışıyoruz. Bu eklenen yeni ürünleri sitede üst menüde bulunan Yeni Ürünler menüsünden anlık olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde stoğu biten ürünlere adet girişleri yapılmaktadır. Bu ürünleride ilgili kategori sayfalarını gezerek takip edebilirsiniz. Stok adeti girilen ürünler ilk sayfada görünmez. Alt sayfaları incelemeniz gerekmektedir.
Pazartesi & Cumartesi : 10:00 --- 20:00
Hafta Sonu Pazar mesai yoktur.
Site Destek : 7/24 Destek Vermekteyiz.

Ürünleri genel merkezimizde görüp depomuzu gezmek isterseniz iletişim bölümünden adresimize ulaşabilirsiniz.
Sitemizde bulunan ürün görsellerini internette kullanarak satış yapabilirsiniz. 
Fotografların tümü şirket içerisinde bulunan stüdyomuzda profesyönel fotografçımız tarafından çekilmektedir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...